Vyhľadávanie realít:
Najnovšie ponuky

O nás

Realitná kancelária REAL21 Slovensko pôsobí na trhu už viac ako 14 rokov. Za toto obdobie sme pre našich klientov zrealizovali nespočetné množstvo realitných obchodov. Máme zastúpenie v niekoľkých slovenských krajoch, najmä však v Trenčianskom a Žilinskom kraji. Naše aktivity siahajú aj do zahraničia, kde máme intenzívnu spoluprácu v Českej a Poľskej republike.

Naším základným heslom je: "náš zákazník, náš pán". Naši klienti sú u nás vždy na prvom mieste. Snažíme sa im poskytovať komplexné realitné služby, v rámci ktorých majú naši klienti kompletný realitný, právny, ako aj ekonomický servis.

Našou najväčšou devízou sú profesionálny prístup a veľmi široké inzertné pokrytie realitného trhu, ktoré je podporené silnou internetovou podporou a tiež prepojením na viac ako 150 realitných a inzertných portálov pôsobiacich na slovenskom realitnom trhu.

Chceme Vám pomáhať hľadať a predávať Vaše nehnuteľnosti profesionálne, rýchlo, jednoducho a bez starostí. Poskytneme Vám istotu korektného dotiahnutia realitného obchodu.

Budeme veľmi radi, ak sa na nás obrátite. My sme tu pre Vás. Sme pripravení plniť Vaše sny.

Váš tím REAL21

Byt

Ponúkame byty na predaj a prenájom nielen na Slovensku. 

Rodinný dom

Pomôžeme Vám s hľadaním Vášho vysnívaného domu, alebo vily. 

Pozemok

Nájdite si u nás pozemok pre Váš dom, alebo pre Vaše podnikanie. 

Chata

Vďaka nám si splníte Váš sen o vlastnej chate, alebo chalupe. 

Komerčné

Podnikajte v nových kancelárskych a obchodných priestoroch. 

Tatry

Nájdite svoj vysnívaný apartmán... 

Chorvátsko

Vyberte si u nás Vašu nehnuteľnosť v Chorvátsku...