Vyhľadávanie realít:
Chorvátsko/Tatry
Najnovšie ponuky

Naša realitná kancelária sa už niekoľko rokov špecializuje na trh s rekreačnými nehnuteľnosťami v Tatrách a Chorvátsku. Máme pre Vás široký výber nehnuteľností v slovenských horách alebo pri chorvátskom mori.

Pri sprostredkovaní kúpy či predaja nehnuteľností zabezpečujeme kompletný realitný a právny servis. Sme na trhu od roku 2007 a spolupracujeme s renomovanými partnermi tak aby sme Vám ponúkli najlepšie a profesionálne služby.

Sme zapísaní do registra sprostredkovateľov obchodu s nehnuteľnosťami v Chorvátskej hospodárskej komore, sme signatári kódexu etiky.

Naša realitná kancelária je pre Vaše bezpečie a istotu plne poistená proti podvodom v obchode s nehnuteľnostami. Rovnako aj naše zastúpenie v Chorvátsku je plne poistené v prípade podvodu. Takže o svoje peniaze sa nemusíte obávať a môžete si naplno vychutnávať výber a kúpu vašej nehnuteľnosti

Ponúkame komplexné služby pre našich klientov pri sprostredkovaní predaji, resp. kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku

- Zriadenie OIB ( Osobni identifikačný broj ) a teda obdoba nášho daňového identifikačného  čísla pre cudzie fyzické, alebo právnické osoby.

- Znalecká činnosť - odhad hodnoty nehnuteľnosti.

- Projektová činnosť - služby architektov, projektantov nevyhnutných pre stavebné povolenie či rekonštrukciu.
- Legalizácia objektov - zosúladenie skutkového stavu s katastrálnou mapou.
- Kategorizácia objektov - nevyhnutné pre prenájom v cestovnom ruchu. Tzv. pridelenie hviezdičiek, počet lôžok pre potreby miestnej dane.

- poistenie nehnuteľnosti a objektov.

- prihlásenie a registrácia všetkých inžinierskych sietí

- Stavba a rekonštrukcie objektov, spolupracujeme s renomovanými profesistami a stavebnými firmami v Chorvátsku.  Služby licencovaného stavebného dozoru.

- kompletný servis spojený so stavebným povolením.

- Zariaďovanie domov a apartmánov

- upratovacie služby a služby údržby nehnuteľností, bazénov, záhrad.  

- komplexný servis spojený so ZALOŽENÍM FIRMY v Chorvátsku (D.O.O. - naša obdoba s.r.o. )
- služby účtovníkov a audítorov
- prekladaťeľské a tlmočnícke služby oficiálne/neoficiálne.

V cene nehnuteľnosti uvedenej v našej ponuke nie je zahrnutá provízia realitnej kancelárie. Provízia zahŕňa kompletný  servis spojený s prevodom nehnuteľnosti, notárske poplatky a vklad do katastra v Chorvátsku, poistenie realitnej kancelárie a ďalšie služby podľa požiadaviek klienta. Výška provízie realitnej kancelárie sa teda odvíja od požiadaviek a vykonaných služieb pre klienta a predstavuje 3-5% z ceny nehnuteľnosti.

Všetky náklady sa platia dopredu podľa cenníka. V prípade realizácie kúpy/predaja nehnuteľností alebo iného právneho aktu sa tieto poplatky odpočítavajú od dohodnutej provízie.

Prehliadka nehnuteľností v lokalite Zadar a okruh 50km - 100eur/hodina, k obhliadkam nehnuteľnostiam vo vačšej vzdialenosti sa pripočítavajú cestovné náklady.

Ubytovanie klientov v okolí Zadaru sa účtuje podľa dohody s klientom.

Služby prenájmu lode z účelom prehliadky nehnuteľností na ostrove sa účtuje podľa aktualneho cenníka poskytovateľov služieb, minimálne 500eur/deň.

Cena sprostredkovaných služieb sa účtuje podľa sadzobníka advokátov, notárov, architektov, znalcov atd.

Neodporúčame obstarávať nehnuteľnosť v zahraničí na priamo. Vždy využite služby renomovanej a najmä poistenej realitnej kancelárie. Predídete tak zbytočným problémom prípadne finančným stratám.

Byt

Ponúkame byty na predaj a prenájom nielen na Slovensku. 

Rodinný dom

Pomôžeme Vám s hľadaním Vášho vysnívaného domu, alebo vily. 

Pozemok

Nájdite si u nás pozemok pre Váš dom, alebo pre Vaše podnikanie. 

Chata

Vďaka nám si splníte Váš sen o vlastnej chate, alebo chalupe. 

Komerčné

Podnikajte v nových kancelárskych a obchodných priestoroch. 

Tatry

Nájdite svoj vysnívaný apartmán... 

Chorvátsko

Vyberte si u nás Vašu nehnuteľnosť v Chorvátsku...